Bets10 Giriş ve Euroleague Bonusu

Bets10’dan tüm basketbol sevenlere  200 TL değerinde Euroleague bonusu. Bets10 sitesine sorunsuz girişin anahtarı burada. Yazımı oku ve Bets10’a sorunsuz giriş keyfini doyasıya yaşa.

Bets10 Giriş ve Euroleague Bonusu 

Sitemizin adından da belli olduğu gibi, amacımız seni Bets10 sitesine sorunsuz bir şekilde ulaştırmak. Sana sunacağım metotlar ile Bets10’a sorunsuz bir giriş sağlayacaksın. Çok ta kafanı karıştırmak istemiyorum. Tek yapman gereken sana vereceğim akıllı giriş butonunu ve akıllı giriş linklerini tıklamak. Gerisi çorap söküğü gibi gelecek. Giriş yaptıktan sonra gerisi kolay, kendini Bets10’nun büyülü Dünya’sının akışına bırak. Bets10’da harika oyunlar seni bekliyor olacak. Giriş meselesini tamamıyla bana bırakabilirsin. Aşağıdaki giriş butonu ile anında Bets10 sitesine giriş yap.

Bets10 Giriş

Bets10 Euroleague bonusu ile coşmaya hazır mısın ? Temsilcimiz Fenerbahçe , Anadolu Efes ve Darüşşafaka potada bizleri başarı ile temsil ediyor. Bets10’da bonus kampanyasıyla bizlerin heyecanını kat ve kat arttırıyor. Hem, basketbola doy, hemde bonusla kazancına kazanç kat. Her şey senin için. Gelin Bets10’un bonus kampanyasına daha yakından bakalım.

Euroleague’e 200 TL Bonus Kazan

Bets10 Euroleague bonusunu bizlere şu şekilde tanıtmış;

Temsilcilerimiz Fenerbahçe, Anadolu Efes ve Darüşşafaka yeni sezonda Euroleague’de mücadele ediyor! Bets10 ‘da ise geleneksel Euroleague kampanyası hız kesmeden devam ediyor! Euroleague ‘de bu hafta da 200 TL Bonus Bets10’da seni bekliyor.
Nasıl mı ?
1-) 5 Aralık Saat 14.00 ve 7 Aralık Saat 20.30 arasında ”Kampanyaya Katıl” butonuna tıkladıktan sonra hesabına tek seferde en az 100 TL yatır
2-) Euroleague’e oranı her bir karşılaşma için en az 1,50 ve tek seferde en az 3 maçlık, maç öncesi;
100 TL’lik kombine kupona 50 TL Bonus
200 TL’lik kombine kupona 100 TL Bonus
500 TL’lik kombine kupona tam 200 TL Bonus ANINDA kazan.

Kampanya hakkında dikkat edilmesi gereken hususlar

Kampanyadan yararlanabilmeniz için “Kampanyaya Katıl” düğmesini kullanarak kampanyaya katıldığınızı onaylayın.
Hesabınıza tek seferde en az 100 TL para yatırma işlemi yapmalısınız.
Euroleague maçlarına en az 3’lü kombine yapmanız gerekmektedir.
Her maçtan ayrı ayrı kupona eklenecek bahis oranlarının 1.50 ve üzeri olması gerekmektedir.
Euroleague maçlarından 3 maçı kombine ettikten sonra, maç öncesi olmak kaydıyla kuponunuza başka liglerden de maçlar ekleyebilirsiniz.
Kampanyaya dahil olmak için kuponunuzda Euroleague maçlarından 3 maçın, ayrı ayrı en az 1.50 ve üzeri oranlarda bulunması yeterlidir. Örneğin, 3 tane Euroleague maçlarından oluşturduğunuz kuponda ayrı ayrı; 1.51 1.55 ve 1.65 oranları bulunan, en az 100 TL’lik bir kupon, bonusa hak kazanır.

Bets10 Kazandırır