Bets10’dan Sezon Ortasına 2500 TL Bonus

Bets10 ile sezon ortası bonusu keyfini doyasıya yaşamaya hazır ol. Bazı ligler devam etse bir çok lig sezona ara verdi. Az kaldı, sezonların ikinci yarıları başlamak üzere. Bets10’un sezon ortası 2500 TL değerindeki bonusu ile sende Şampiyonluk yarışına ortak ol.

Bets10’a sorunsuz girişin anahtarı aşağıdaki buton. Butonu tıkla ve Bets10 sitene en hızlı şekilde giriş yap.

Bets10 Giriş

Bets10’dan Sezon Ortasına 2500 TL Bonus

Bets10’nun büyüklüğü bir kez daha belli oldu. Gerçi kimse bu konuyu tartışmıyor ama yinede anlatmak lazım. Sitenin yapmış olduğu bonus kampanyaları oldukça cezbedici. Harika bonusları var. Gerek ilk üyelik bonusu olsun, gerek arkadaş daveti bonusu olsun. oldukça profesyonel ve cezbedici kampanyalar. Bets10’da her zaman ilgilendiğin menülerde gönlünce oyun oynayabilirsin. Bonusunu da dilediğin yerde kullan. illa ki bahis menüsünde kullanacaksın diye bir şart yok yani. Dilersen 500 TL’ye kadar yüzde yüz bonus kullan dilersen. 2500 TL’ye kadar yüzde 50 kullan. Bets10 bonus seçenekleri gerçekten sınır tanımıyor. Herkese her zevke uygun bonuslar burada seni bekliyor. Bets10 sitesinin güvenilir ortamı da tartışılamaz.

Siteye anında giriş yap ve bu bonusların hepsini al. Aşağıdaki giriş butonuda seni en doğru adrese yönlendirecek.

Bets10 Giriş   

Bets10 Kampanyasını şu şekilde özetlemiş;

2500 TL PARA YATIRMA BONUSU

2500 TL’YE KADAR PARA YATIRMA BONUSU SENİ BEKLİYOR.
Sezon Ortasına Özel İki Bonus’tan Birini Seç, Bets10 Fırsatlarını Kaçırma.
Tek yapman gereken bonusunu seçip, kampanyaya katıldıktan sonra hesabına para yatırırken “Bonusu Al ve Para Yatır” seçeneğiyle para yatırmak!
İyi eğlenceler dileriz.

Bets10’da Transfercard ile işlem yapmak çok ama çok kolay.

Kampanya Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kampanya boyunca her kullanıcı tek seferde sadece 1 bonus kampanyasından faydalanabilir.
Kampanya Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Bu kampanya 11 Ocak 2019 saat 14:00 – 31 Ocak 2019 23:59 arasında geçerlidir.
31 Ocak 2019 saat 23:59’a kadar alınmayan bonuslar hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
Seçtiğiniz Para Yatırma Bonusunu almak için, kampanyaya katıldıktan sonra para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
2500 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 5000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 5000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %50’si kadar bonus alabilirsiniz.
500 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 500 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 500 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %100’ü kadar bonus alabilirsiniz.
Bonus, belirtilen tarih ve saat aralığında hesabınızda gözükmüyorsa bonustan faydalanabilmeniz için para yatırmadan önce hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanızı öneririz.
Arka arkaya para yatırma işlemi yaparken toplam işlemleriniz için bonus almak istiyorsanız, veya bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız; lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. Bakiyenizi kullandıktan sonra müşteri hizmetlerimizle temasa geçmeniz halinde yatırdığınız işlem için bonus alamazsınız.

Bets10 Mobil uygulama artık hem İphone’da, hemde Android’de çok hızlı bir şekilde çalışıyor.